| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست
دانشگاه امام صادق علیه‌السلام<
هیئت امناء جامعه الامام الصادق (ع)
حوزه ریاست<
اداره کل روابط عمومي و بين‌المللي<
معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي<
دانشکده ها<
معاونت پ‍ژوهشي<
مركز زبان
معاونت دانشجويي و فرهنگي
معاونت سرمايه انساني و مديريت منابع 
اداره کل طرح و برنامه
گزينش و پذيرش دانشجو
نرم‌افزار جامع آموزش
نرم‌افزار جامع اداري و مالي
سامانه اطلاعاتي جامع دانشگاه(ساجد)<
كتابخانه، سامانه اطلاعات علمي دانشگاه(ساعد)
پرديس خواهران
  1250

انتصاب معاون جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام

اولین جلسه شورای دانشگاه امام صادق علیه السلام پس از انتصاب رئیس جدید دانشگاه عصر روز دوشنبه 27 آبان ماه در تالار تدبیر دانشگاه برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی رئیس محترم دانشگاه امام صادق علیه‌السلام ضمن تشکر مجدد از مقام معظم رهبری دام‌ظله‌العالی در بذل عنایت به دانشگاه، از هیأت امناء جامعه الامام الصادق علیه‌السلام و آیت الله آملی لاریجانی رئیس محترم هیأت أمناء تشکر نمود.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی، توجه به فرمایشات مرحوم آیت الله مهدوی کنی قدس سره که عمر مبارکشان را صرف این شجره طیبه کردند، به عنوان نخ تسبیح همه در دانشگاه عنوان کرد. دکتر سعدی تعهد به ادامه راه آیت الله مهدوی کنی قدس‌سره را ملاک عمل عنوان و اساس حرکت در دوره جدید را خرد جمعی توصیف کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی در ادامه با اشاره به اینکه تمام آیین نامه ها و اسناد باید با توجه به راهبردهای ابلاغی مورد بازبینی قرار بگیرد، مبنای تصمیم‌گیری و حرکت را راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری مد‌ظله العالی دانست. وی افزود استفاده از نیروهای ارزشمند دانشگاه که تجربه مدیریتی مرحوم آیت الله مهدوی کنی قدس‌سره داشتند، اولویت ماست. رئیس دانشگاه امام صادق علیه السلام دوره جدید را دوره همدلی و صمیمیت،‌ تعامل و همکاری و استفاده حداکثری از نظرات اساتید بیان نمود..

هم‌چنین در این جلسه که با حضور معاونین دانشگاه و رؤسای دانشکده ها برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی از خدمات چندین ساله جناب آقای دکتر رضا محمد زاده در سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تقدیر نموده و طی حکمی جناب آقای دکتر غلامرضا گودرزی را به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام صادق علیه السلام به مدت یک سال  منصوب نمود.

متن حکم بدین شرح است

 

 

دکتر غلامرضا گودرزی دانش آموخته دانشگاه امام صادق علیه السلام و عضو هیئت علمی دانشکده معارف اسلامی و مدیریت دانشگاه بوده است و ریاست دانشکده  معارف اسلامی و مدیریت را در کارنامه علمی و مدیریتی خود دارا می باشد.

 دریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
زمان درج : ۸:۳۷
دفعات کلیک شده: 1394
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir