| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست
دانشگاه امام صادق علیه‌السلام<
هیئت امناء جامعه الامام الصادق (ع)
حوزه ریاست<
اداره کل روابط عمومي و بين‌المللي<
معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي<
دانشکده ها<
معاونت پ‍ژوهشي<
مركز زبان
معاونت دانشجويي و فرهنگي
معاونت سرمايه انساني و مديريت منابع 
اداره کل طرح و برنامه
گزينش و پذيرش دانشجو
نرم‌افزار جامع آموزش
نرم‌افزار جامع اداري و مالي
سامانه اطلاعاتي جامع دانشگاه(ساجد)<
كتابخانه، سامانه اطلاعات علمي دانشگاه(ساعد)
پرديس خواهران
  286

دومین گردهمایی بزرگ بسیجیان روح‌الله برگزار شد
دومین گردهمایی بزرگ بسیجیان روح‌الله با حضور سردار سلامی، جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی، ریاست محترم دانشگاه و جمعی از اساتید، دانش‌آموختگان و دانشجویان بسیجی در تالار آیت‌الله مهدوی کنی قدس‌سره برگزار شد.
در این مراسم پس از عرض خیر‌مقدم توسط‌ آقای نوید عمیدی مظاهری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، ابتدا دو تن از ادوار بسیج دانشجویی، آقایان محمد طیب صحرایی و سید صالح هاشمی گلپایگانی، به سخنرانی حول محور لزوم کار تربیتی توسط بسیجیان و همچنین جایگاه شهادت‌طلبی و ولایت‌پذیری در بسیج دانشجویی پرداختند.
در ادامه سردار سلامی، جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنانی به تبیین نقش دانشجویان در توسعه فکری جامعه به عنوان جستجوگران حقیقت پرداختند و عنوان کردند که قدرت آمریکا مستمراً رو به زوال بوده و جمهوری اسلامی امروز در موازنه‌ی تأثیر با آمریکا رقابت و برابری می‌کند. همچنین در این مراسم از مجموعه‌ی هفت‌جلدی وصایای شهدای دانشگاه امام صادق علیه‌السلام به نویسندگی دکتر عترت‌دوست که با همت و همکاری انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام گردآوری و به چاپ رسیده بود رونمایی گردید. 
در انتهای گردهمایی نیز از برخی اساتید و دانشجویان بسیجی و خانواده معزز شهدا با حضور ریاست محترم دانشگاه، سردار سلامی و فرمانده بسیج دانشجویی تقدیر و تشکر به عمل آمد و مراسم با شعرخوانی جناب آقای میلاد عرفانپور به پایان رسید.
 


دریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
زمان درج : ۱۵:۵۶
دفعات کلیک شده: 294
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir