| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست
دانشگاه امام صادق علیه‌السلام<
هیئت امناء جامعه الامام الصادق (ع)
حوزه ریاست<
اداره کل روابط عمومي و بين‌المللي<
معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي<
دانشکده ها<
معاونت پ‍ژوهشي<
مركز زبان
معاونت دانشجويي و فرهنگي
معاونت سرمايه انساني و مديريت منابع 
اداره کل طرح و برنامه
گزينش و پذيرش دانشجو
نرم‌افزار جامع آموزش
نرم‌افزار جامع اداري و مالي
سامانه اطلاعاتي جامع دانشگاه(ساجد)<
كتابخانه، سامانه اطلاعات علمي دانشگاه(ساعد)
پرديس خواهران
  435

جشن میلاد با سعادت پیغمبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله و امام صادق علیه‌السلام و گرامیداشت روز دانشجو با حضور رئیس و جمعی از معاونین دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در پردیس خواهران برگزار شد.

در این مراسم که رئیس، مدیران، دانشجویان و کارکنان پردیس خواهران حضور داشتند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعدی ضمن بیاناتی با تبریک میلاد پیامبر اکرم و امام صادق علیهما‌السلام، پردیس خواهران دانشگاه را مرکزی مهم در راستای تحقق اهداف دانشگاه عنوان کرد.

ایشان به مناسبت روز دانشجو، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سه دانشجوی غیرتمند و شهیدی که در محیط مقدس دانشگاه در مقابل استکبار و آمریکا ایستادگی نموده خاطر نشان ساختند: پیام آن دانشجویان شهید و دانشجویان رهرو آنان در زمان کنونی؛ سلطه‌ستیزی و استکبارستیزی و عزت خواهی است و ایران اسلامی سرزمین سیدالشهدا صلوات الله علیه است که دانشجویان و جوانان این مرز و بوم با الگو گیری از آن بزرگوار؛ سر به دار می‌دهند اما تن به ذلت نمی‌دهند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعدی افزودند: رهبری معظم انقلاب اسلامی در راهبرد هشتم ابلاغی خود،  انطباق خروجی پردیس خواهران با تأمین نیازهای نظام در عرصه زن و خانواده را خواستار شده‌اند.

رئیس دانشگاه امام صادق علیه‌السلام حل مسائل بنیادین نظام در حوزه زن و خانواده را مطالبه بزرگ رهبری از پردیس خواهران دانشگاه امام صادق علیه‌السلام اعلام و بیان داشتند: دانشگاه امام صادق علیه‌السلام به‌عنوان یک دانشگاه حاکمیتی و مأموریت محور می‌بایست تمامی امکانات مادی و معنوی خود را به سمت اولویت‌های ناظر به این راهبردها در تمامی فضاهای آموزشی و تربیتی و پژوهشی متمرکز سازد و در پردیس خواهران نیز اولویت می‌بایست معطوف به حل مسائل بنیادین نظام در حوزه زن و خانواده باشد و باید این پردیس بتواند با توجه به موج سنگین فمینیستی غربی؛ جایگاه والای زن و خانواده را در حوزه اسلامی با توجه به تعالیم ائمه اطهار صلوات الله علیهم به دنیای امروز ابلاغ نماید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعدی با ذکر یاد استاد مرحوم حضرت آیت‌الله مهدوی رحمه‌الله علیه و زحمات ایشان از اعضای هیئت‌علمی خواستند، با توجه به راهبرد اول ابلاغی مقام معظم رهبری تمام توان خود را برای باز تبیین و تقویت نظام فکری حاکم بر دانشگاه امام صادق علیه الاسلام که بسیار آن برگرفته از مکتب فکری آن استاد فقید است بکار گیرند.

در پایان حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعدی با اشاره به این موضوع که آیین‌نامه‌ها و فرایندها و ساختار می‌بایست در جهت تسهیل اجرایی شدن راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری باشد، سازوکار منظم و دقیق برای این امر را لازم دانست که باید در دوره جدید آن را پیگیری نمود. ایشان همچنین برای پیگیری سریع درخواست‌ها و مطالبات بیان شده دانشجویان در جلسه نیز ابراز امیدواری نمودند و دستوراتی را به معاونین خود برای پیگیری این امر صادر کردند.

در این مراسم چند تن از دانشجویان پردیس خواهران سخنانی را ایراد  و درخواست‌ها و مطالبات دانشجویان از رئیس دانشگاه را بیان نمودند. هم‌‌چنین در این مراسم از برترین‌های پردیس خواهران در حوزه‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی و ورزشی تقدیر شد.

 

 دریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
زمان درج : ۱۳:۰۰
دفعات کلیک شده: 470
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir