| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست  
معرفی<
رئیس دانشکده
معاونت آموزشی و تحصيلات تکميلي<
معاونت پژوهشي و برنامه ريزي <
گروه های علمی<
واحدهای ارائه شده در نیمسال
اشخاص <
خدمات ویژه<
توليدات علمي<
پیوند های مفید<
ميز پژوهش اساتيد
بانک جامع چند رسانه ای
ارتباط با ما 
  241

دیدار نمایندگان کد رشته ها با ریاست محترم دانشکده و مراسم تودیع و معارفه اعضای انجمن علمی
 
 
جلسه دیدار نمایندگان کد رشته های الهیات با ریاست محترم دانشکده و همچنین مراسم تودیع و معارفه اعضای انجمن علمی الهیات، یکشنبه ۲ دی ماه در محل کلاس شماره ۱۱۶ برگزار گردید. در این نشست صمیمی که آقای سعادت جو (مدیر اداره فرهنگی) نیز حضور داشتند، ابتدا جناب آقای دکتر مصلایی‌پور با اشاره به اینکه دانشکده الهیات، ام الکلیات است، نقش دانشجویان دانشکده و انجمن علمی را بسیار مهم و خطیر دانستند و ضمن تاکید بر توجه توأمان به علم و اخلاق، تلاش و مجاهدت در این مسیر را امری لازم و ضروری دانستند. در ادامه، جناب آقای سعادتجو ضمن تشکر و قدردانی از زحمات اعضای سابق انجمن علمی و آرزوی توفیق برای اعضای جدید، با بیان اینکه از سال گذشته انجمن های علمی دانشجویی به صورت شورایی اداره می شوند، نقش تمامی دانشجویان را در شکوفایی و بالندگی انجمن ها بسیار مهم و اثرگذار دانستند و ابراز امیدواری کردند که انجمن علمی الهیات همچون گذشته به رشد و پویایی محیط علمی و معنوی دانشجویان کمک نماید.
سپس چند نفر از نمایندگان کدها به بیان پیشنهادات و انتقادات خود پیرامون مسائل آموزشی و پژوهشی دانشکده پرداختند و در خصوص روند آتی دانشکده مطالب خود رابیان نمودند.
در پایان این دیدار، از زحمات اعضای سابق انجمن علمی با اهدای لوح تقدیر و یک قاب مزین به اسماء خمسه طیبه قدردانی به عمل آمد و احکام اعضای جدید انجمن علمی تحویل گردید.
 
برای دیدن تصاویر کلیک کنید


دریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
زمان درج : ۱۱:۳۷
دفعات کلیک شده: 254
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir