| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست
دانشگاه امام صادق علیه‌السلام<
هیئت امناء جامعه الامام الصادق (ع)
حوزه ریاست<
اداره کل روابط عمومي و بين‌المللي<
معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي<
دانشکده ها<
معاونت پ‍ژوهشي<
مركز زبان
معاونت دانشجويي و فرهنگي
معاونت سرمايه انساني و مديريت منابع 
اداره کل طرح و برنامه
گزينش و پذيرش دانشجو
نرم‌افزار جامع آموزش
نرم‌افزار جامع اداري و مالي
سامانه اطلاعاتي جامع دانشگاه(ساجد)<
كتابخانه، سامانه اطلاعات علمي دانشگاه(ساعد)
پرديس خواهران
  642

پنجمین جشنواره تقدیر از اساتید و دانشجویان برتر آموزش و پژوهش دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، یادواره آیت الله مهدوی کنی رحمه‌الله صبح امروز برگزار شد.

 

پنجمین جشنواره تقدیر از اساتید و دانشجویان برتر آموزش و پژوهش دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، یادواره آیت الله مهدوی کنی رحمه‌الله صبح امروز برگزار شد. در این مراسم که اعضاء هیأت‌أمناء جامعه‌الامام‌الصادق‌علیه السلام و جمع کثیری از اساتید و دانشجویان دانشگاه حضور داشتند، دکتر گوهری مقدم دبیر علمی جشنواره در سخنان کوتاهی به تشریح روند بررسی و انتخاب اساتید و دانشجویان برتر آموزش و پژوهش پرداخت.

در ادامه دکتر سید مجتبی امامی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با اشاره به موفقیت های بزرگ اساتید دانشگاه در جشنواره های ملی و بین‌المللی، برگزاری این جشنواره را به عنوان نمادی از ارج‌نهادن به فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه قلمداد نمود. دکتر امامی با دعوت از اساتید و دانشجویان برای تلاش بیشتر در راستای اهداف دانشگاه، اجرایی سازی راهبردهای 12 گانه ابلاغی مقام معظم رهبری مدظله‌العالی را نیازمند عزم همگانی و تلاش مضاف دانست.

در این مراسم به پاس 37 سال خدمات علمی و پژوهشی و تربیت شاگردان فراوان و نظریه‌پردازی در اقتصاد اسلامی از استاد دکتر مسعود درخشان به عنوان چهره ماندگار دانشگاه امام صادق علیه‌السلام تجلیل شد. دکتر مسعود درخشان در سخنانی با گرامی‌داشت یاد و خاطره آیت الله مهدوی کنی قدس‌سره مؤسس فقید دانشگاه امام صادق علیه السلام، به برگزاری جلسات متعدد اقتصاد اسلامی در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت پس از تأسیس دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، این جلسات با حضور بزرگان حوزه و دانشگاه از جمله مرحوم آیت‌الله هاشمی شاهرودی و آیت الله مهدوی کنی قدس‌سره در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار شد که به تأسیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد منتهی گردید.

دکتر درخشان با اشاره به سطح بالای علمی دانشجویان دانشگاه و تلاش شبانه‌روزی آنان در دهه شصت افزود که این سطح بالای علمی باعث شد تا در آزمون سراسری دکتری برای اعزام به خارج از کشور در دهه شصت، اکثر قریب به اتفاق این پذیرفته شدگان از دانشگاه امام صادق علیه السلام بودند.

چهره ماندگار دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در ادامه اقتصاد اسلامی را اقتصادی دانست که در راستای اهداف نظام اسلامی و مؤید نظام ولایت باشد.

دکتر درخشان در پایان از دانشجویان و استادان دانشگاه خواست با تلاش و همت مضاعف،‌ نکات بیان شده توسط مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در بیانیه گام دوم را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند و شکر نعمت ولایت را با عمل به توصیه‌های این بیانیه به جا آورند.

در این مراسم هم چنین از اساتید و دانشجویان برتر علمی و پژوهشی دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

مشاهده تصاویردریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
زمان درج : ۱۳:۲۴
دفعات کلیک شده: 731
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir