| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست
دانشگاه امام صادق علیه‌السلام<
هیئت امناء جامعه الامام الصادق (ع)
حوزه ریاست<
اداره کل روابط عمومي و بين‌المللي<
معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي<
دانشکده ها<
معاونت پ‍ژوهشي<
مركز زبان
معاونت دانشجويي و فرهنگي
معاونت سرمايه انساني و مديريت منابع 
اداره کل طرح و برنامه
گزينش و پذيرش دانشجو
نرم‌افزار جامع آموزش
نرم‌افزار جامع اداري و مالي
سامانه اطلاعاتي جامع دانشگاه(ساجد)<
كتابخانه، سامانه اطلاعات علمي دانشگاه(ساعد)
پرديس خواهران
  218

رونمایی از جدیدترین تألیفات مرتبط با آیت الله مهدوی کنی قدس سره

با حضور جمعی از اساتید، مدیران، دانشجویان و کارکنان دانشگاه امام صادق(ع) از کتاب های تفسیر سوره قدر، مجموعه مقالات و سخنرانی‌های همایش نکوداشت آیت‌الله مهدوی‌کنی(ره) و کتاب فقیه بصیر، رونمایی شد.

کتاب تفسیر سوره مبارکه قدر، جلد سوم از مجموعه کتب تفسیری مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی(ره) است که حاوی تقریرات و دروس تفسیری آن استاد فرزانه می‌باشد. این کتاب به همت دکتر محمد عترت‌دوست و دکتر نادر جعفری به نگارش درآمد و توسط انتشارات دانشگاه امام صادق(ع) به زیور طبع آراسته شد. لازم به ذکر است که تفسیر موضوعی قرآن کریم و تفسیر سوره مبارکه حمد، دو مجلد دیگر از این مجموعه تفسیری می‌باشد که پیش از این به چاپ رسیده است. مراسم رونمایی از این کتاب در روز دوشنبه 30مهرماه سال97 و همزمان با چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی(ره) در محل مسجد دانشگاه امام صادق(ع) و با حضور جمعی از اساتید، مدیران، دانشجویان و کارکنان دانشگاه، برگزار گردید و طی این مراسم دکتر عترت دوست به عنوان مؤلف این اثر، به بیان نکاتی در باب معرفی این کتاب پرداختند.

کتاب مجموعه مقالات و سخنرانی‌های همایش ملی تاریخی-پژوهشی نکوداشت مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی(ره)، با نظارت دکتر موسی فقیه حقانی و به همت آقای میلاد موحدیان، تدوین شد که مشتمل بر دو محور اندیشه‌ای و تاریخی از سخنرانی‌های ایرادشده در همایش و همچنین مقالات دریافت شده، می‌باشد. کتاب فقیه بصیر نیز حاوی محتوای نشست‌ها و کرسی‌های علمی دانشکده‌‌های معارف اسلامی و علوم سیاسی، معارف اسلامی و الهیات، معارف اسلامی و مدیریت در ایام سالگرد ارتحال مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی(ره) در سال95 است که مشتمل بر رویکردهای فقهی، سیاسی و مدیریتی آن استاد فرزانه می‌باشد. مراسم رونمایی از این کتب در روز سه شنبه یکم آبان ماه سال97، در محل مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار گردید که در آن، آقای میلاد موحدیان به عنوان مؤلف کتاب مجموعه مقالات و سخنرانی‌های همایش نکوداشت آیت‌الله مهدوی کنی(ره)، به بیان نکاتی در باب معرفی این کتب پرداختند.

 

 دریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
زمان درج : ۱۳:۲۵
دفعات کلیک شده: 227
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir