| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست
دانشگاه امام صادق علیه‌السلام<
هیئت امناء جامعه الامام الصادق (ع)
حوزه ریاست<
اداره کل روابط عمومي و بين‌المللي<
معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي<
دانشکده ها<
معاونت پ‍ژوهشي<
مركز زبان
معاونت دانشجويي و فرهنگي
معاونت سرمايه انساني و مديريت منابع 
اداره کل طرح و برنامه
گزينش و پذيرش دانشجو
نرم‌افزار جامع آموزش
نرم‌افزار جامع اداري و مالي
سامانه اطلاعاتي جامع دانشگاه(ساجد)<
كتابخانه، سامانه اطلاعات علمي دانشگاه(ساعد)
پرديس خواهران
  575

دیدار رؤسا و معاونین دانشکده ها و مدیران گروههای دانشگاه با رئیس دانشگاه

 

حجت الاسلام و المسلمین دکترسعدی رئیس دانشگاه امروز در دیدار رؤسا و معاونین دانشکده ها و مدیران گروههای دانشگاه، ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: «هم‌فکری و هم دلی و هم‌افزایی مجموعه اساتید و مدیران، شرط لازم تحقق رسالت دانشگاه است.»

رئیس دانشگاه تحقق توسعه علمی را در تکریم و محور قرار گرفتن اساتید عنوان کرد و گفت: «دانشگاه امام صادق علیه‌السلام یک دانشگاه حاکمیتی و مأموریت‌محوراست و مقام معظم رهبری (مد‌ظله‌العالی) افق‌های روشن آن را ترسیم فرموده‌اند.»

دکتر سعدی در بخش دیگری از صحبت‌ها عنوان کرد که وضعیت ما در دانشگاه به‌گونه‌ای‌است که از یک‌سو فعالیت های علمی در نظام دانشگاهی کشور انجام می‌شود و ازسوی دیگر مطالعات اسلامی آن از سوی حوزه علمیه قم باید مورد تأیید قرار گیرد. تلاش‌های چند ماهه اخیر برای تصویرسازی صحیح برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و حوزه علمیه بوده است که الحمدلله توفیقات خوبی هم داشته ایم.

وی استفاده از ظرفیت‌عظیم دانشگاه جهت تحقق راهبردهای ابلاغی را خاطر نشان کرد و گفت بازبینی آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه به منظور به‌روز‌شدن، منطقی شدن و تسهیل فرآیندها و نیزبازنگری ساختار سازمانی به منظور چابک‌سازی در دستورکار قرار گرفته است و از همه مدیران خواسته ایم با بیان مسائل به طراحی نظام جامع مسائل دانشگاه و تعیین اولویت‌ها کمک کنند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی  افزود اداره دانشگاه بر اساس عقل جمعی و مشارکت اساتید محترم صورت خواهد پذیرفت و امید است به زودی دانشگاه در تراز مناسب و شایسته خود قرار گیرد.

رئیس دانشگاه امام صادق علیه السلام ارتباط دوسویه دانشگاه با نهادهای حاکمیتی و مراکز مهم و اثرگذار علمی، ‌احیای ارتباطات علمی بین‌المللی و حضور اثربخش اساتید محترم در مجامع علمی بین‌المللی و داخلی و حرکت سریع و بادقت درمسیر حل مسائل نظام را جزو فعالیت‌های ضروری دوره جدید دانست.

در این دیدار دکترگودرزی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با اشاره به برگزاری جلسات خبرگانی ناظر به راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری مد‌ظله العالی، استفاده از دستاوردهای این جلسات را در مدیریت آموزش دانشگاه یادآور شد و در خصوص برنامه‌های جدید این معاونت توضیحاتی ارائه نمود.

هم‌چنین آقایان حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی حسینی عضو هیأت علمی دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد، دکتر مهدی صادقی شاهدانی رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد، دکتر عادل آذر مدیر گروه مدیریت صنعتی، دکتر اصغر افتخاری رئیس دانشکده معارف اسلامی و علوم سیاسی، دکتر مسعود فکری رئیس مرکز زبان، دکتر محمدهادی همایون رئیس دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات، دکتر غلام‌حسین الهام مدیر گروه حقوق جزا و جرم شناسی، و دکتر محمدجواد شریف زاده معاون آموزشی دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد نکاتی را مطرح کردند.

برای مشاهده تصاویر کلیک نمایید.دریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
زمان درج : ۱۶:۲۸
دفعات کلیک شده: 600
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir