| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست
دانشگاه امام صادق علیه‌السلام<
هیئت امناء جامعه الامام الصادق (ع)
حوزه ریاست<
اداره کل روابط عمومي و بين‌المللي<
معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي<
دانشکده ها<
معاونت پ‍ژوهشي<
مركز زبان
معاونت دانشجويي و فرهنگي
معاونت سرمايه انساني و مديريت منابع 
اداره کل طرح و برنامه
گزينش و پذيرش دانشجو
نرم‌افزار جامع آموزش
نرم‌افزار جامع اداري و مالي
سامانه اطلاعاتي جامع دانشگاه(ساجد)<
كتابخانه، سامانه اطلاعات علمي دانشگاه(ساعد)
پرديس خواهران
  408

دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی رحمه الله علیه

 

به مناسبت سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی رحمه الله علیه اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام با حجت الاسلام دکتر سعدی دیدار کردند. در این دیدار ریاست دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، بسیج دانشجویی را یک فرصت فوق‌العاده دانستند و خاطرنشان کردند که باید خداوند متعال را به خاطر وجود جوانان مؤمن، پرانگیزه و درس‌خوان در این تشکل دانشجویی شکر­گزاری کرد. حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی از دیدبانی و مطالبه گری به عنوان یکی از مهم‌ترین وظایف بسیج دانشجویی یاد کرده و بر ضرورت استمرار دیدبانی و پیگیری تحقق اهداف دانشگاه توسط این تشکل تأکید نمودند.

رئیس دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در این جلسه گفت: دانشگاهی که شعار مرجعیت دارد باید بسیج آن نیز الگو باشد تا بتواند به مرجعیت برسد. هم تحصیل، هم تهذیب و هم ایفای نقش را جدی بگیرید. مطالبه گری باید در کنار تولید، طرح دادن و الگوسازی باشد. ایشان در ادامه افزودند: بسیج دانشگاه وام‌دار ارزش‌ها و اهداف نظام مقدس است و حرکت باید در همین راستا طراحی شود. وظیفه ما تسهیل و فراهم کردن بستر این حرکت است و آنچه ما وظیفه خودمان می‌دانیم تقویت این جریان است.

در ابتدای این جلسه، آقای نوید عمیدی مظاهری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام به ارائه گزارش کلی از فعالیت‌های این تشکل دانشجویی پرداخت. همچنین مسئولین واحدهای مختلف بسیج دانشجویی اعم از قرارگاه امام رضا علیه السلام، قرارگاه امام هادی علیه السلام، هیئت میثاق با شهدا، واحد سیاسی، واحد اقتصادی،واحد فرهنگی، واحد نشر، واحد جهاد و پایداری، واحد جهاد علمی به مدت دو ساعت به تشریح فعالیت های خود پرداختند.

 دریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
زمان درج : ۹:۰۵
دفعات کلیک شده: 443
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir