| | فارسی العربیه English |
صفحه نخست
دانشگاه امام صادق علیه‌السلام<
هیئت امناء جامعه الامام الصادق (ع)
حوزه ریاست<
اداره کل روابط عمومي و بين‌المللي<
معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي<
دانشکده ها<
معاونت پ‍ژوهشي<
مركز زبان
معاونت دانشجويي و فرهنگي
معاونت سرمايه انساني و مديريت منابع 
اداره کل طرح و برنامه
گزينش و پذيرش دانشجو
نرم‌افزار جامع آموزش
نرم‌افزار جامع اداري و مالي
سامانه اطلاعاتي جامع دانشگاه(ساجد)<
كتابخانه، سامانه اطلاعات علمي دانشگاه(ساعد)
پرديس خواهران
  452

جلسه اعضای هیئت‌علمی دانشکده معارف اسلامی و مدیریت با رئیس دانشگاه

در این جلسه که روز سه‌شنبه 1397/9/6 با حضور استادان دانشکده معارف اسلامی و مدیریت صورت پذیرفت؛ در ابتدای جلسه برخی از اعضای هیئت‌علمی به بیان نکات پرداختند و در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعدی ضمن تبریک میلاد پیغمبر اکرم و امام صادق علیهما الاسلام؛ ابراز امیدواری نمودند تا با کمک اعضای هیئت‌علمی فضای لازم برای محقق شدن راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری فراهم شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعدی جایگاه شورای دانشگاه را جایگاه سیاست‌گذاری دانستند که نباید با مسائل خرد متوقف شود و می‌بایست مسائل کلان دانشگاه در آن بررسی و با جدیت و سرعت دنبال شود و یکی از این مسائل که باید با جدیت دنبال شود، توسعه بیشتر دوره‌های دکتری و راه‌اندازی دوره‌های پست دکتری است چرا که اگر دوره‌های دکتری پویا باشد، این پویایی، موجب پویایی علمی بیشتر دانشگاه خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعدی خاطرنشان کردند: تصمیم سازی خوب منجر به تصمیم‌گیری خوب و به‌موقع و سریع می‌شود، لذا می‌بایست فرایندها و آیین‌نامه‌های دانشگاه را برای رسیدن به راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری تسهیل کرد که این امر، لزوم بیش‌ازپیش ارتباط با استادان در راستای بررسی و بازنگری همه فرایندها با خرد جمعی را می‌طلبد. همچنین ایشان با اشاره به مصوبه اخیر هیئت‌رئیسه دانشگاه حمایت بیشتر از نشریات دانشگاه را جزء الزامات مرجعیت دانستند.

در پایان نیز حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سعدی از حسن اعتماد اعضای هیئت‌امنای دانشگاه که برخی از آنان در جلسه حضور داشتند (حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر موسویان و دکتر رضائیان) تشکر نمودند. همچنین از نکات و ابزار لطف همه استادان و زحمات جناب آقای دکتر لطیفی رئیس دانشکده معارف اسلامی و مدیریت نیز تقدیر و تشکر کردند.

 دریافت نسخه pdf | دریافت نسخه ورد

تاریخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
زمان درج : ۱۳:۲۵
دفعات کلیک شده: 482
 

ايران_تهران_دانشگاه امام صادق عليه‌السلام- ص پ 159-14655 - کدپستي: 1465943681 - تلفن 88094001 - دورنگار 88093484

پست الكترونيکي: isu @ isu.ac.ir - نشاني‌الكترونيكي: http://www.isu.ac.ir