به مناسب آغاز سال تحصیلی جدید: حضور آیت الله خاتمی در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام و دیدار با طلاب این دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱۴ | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه امام صادق علیه السلام، نخستین جلسه درس قواعد فقه سیاسی و حکومی آیت الله سید احمد خاتمی عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه صبح امروز در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی، رئیس دانشگاه امام صادق علیه‌‌السلام با تشکر از آیت الله خاتمی برای حضور و قبول زحمت تدریس در دانشگاه امام صادق علیه السلام، جمع طلاب و دانشجویان دانشگاه را جمعی پرتوان و خوش‌فکر عنوان کرد که در راستای اهداف دانشگاه و رفع نیازهای نظام اسلامی در تلاش هستند.
حجت الاسلام کیانی نیز گزارشی از وضعیت طلاب دانشگاه امام صادق علیه السلام و فعالیت های آنان در عرصه‌های علمی، پژوهشی،‌ فرهنگی و تبلیغی ارائه نمود.
آیت الله خاتمی در آغاز بیانات خود با گرامی‌داشت یاد و خاطره آیت الله مهدوی کنی قدس سره، ایشان را یک روشن‌فکر دینی به معنای واقعی عنوان و دانشگاه امام صادق علیه‌السلام را باقیات صالحات ارزشمند آن استاد بزرگ دانست.
استاد سطوح عالی حوزه های علمیه در ادامه با برشمردن نکاتی پیرامون سلوک طلبگی، از طلاب دانشگاه امام صادق علیه‌السلام خواست در همه حال سلوک طلبگی را در عمل و گفتار خود در نظر داشته باشند.
آیت الله سید احمد خاتمی جمع طلاب دانشگاه امام صادق علیه‌السلام را جمعی نورانی و سربازان امامعصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف برشمرد و از آنان خواست علم و عمل دین‌مدارانه را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
پیش از جلسه درس قواعد فقه سیاسی و حکومی نیز آیت الله خاتمی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی رئیس دانشگاه امام صادق علیه السلام، از نزدیک در جریان امور دانشگاه و فعالیت طلاب دانشگاه قرار گرفت.
آیت الله سید احمد خاتمی هم‌چنین در بازدید از پنجمین قرار سالانه مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه السلام(رشد آفرین)، از نزدیک در جرسان دستاوردهای این مرکز قرار گرفت.
لازم به ذکر است که درس قواعد فقه سیاسی و حکومی آیت الله سید احمد خاتمی پنج‌شنبه هر هفته در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار می گردد.

 CAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 342 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر